Historie znalezione w Sieci #1

Dawno dawno temu znalazłem ten dość oryginalny komiks netowy gdzieś w odmętach Sieci. Potem słuch po nim zaginął, a ja podirytowany zrezygnowałem z bezskutecznych poszukiwań… Dopiero ostatnio znalazłem go zupełnym przypadkiem, zauważając znajomą nazwę na liście linków pomniejszego (i dość słabego) komiksu.

JobGoblin to opowieść o awanturniku, który stał się jednym z potworów na które polował i szuka sposobu na odwrócenie tego stanu rzeczy. Jak się okazuje, nie tylko on jeden…

Bardzo charakterystyczna kreska, sugestywne kolory dobrze oddające nastrój opowieści. Dobra fabuła i ciekawi bohaterowie. Chciałbym zagrać w coś takiego, bo całość aż ocieka eRPeGami, włącznie ze scenami walki. Odwrócenie ról to coś, co już było – chociażby w Goblins, jednym z bardziej znanych fantastyczno-eRPeGowych komiksów. JobGoblin jest jednak czymś zupełnie innym, nie zabiegającym o czytelników i nie atakującym z każdego zakątka fantastycznej sieci bannerami i linkami. Coś nowego-starego, a jednak niezaprzeczalnie świeżego i wartego polecenia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: